Nadmierne tracenie włosów to uciążliwa dolegliwość, która dotyka ludzi w każdym wieku. Przyczyn tego niepokojącego stanu rzeczy jest wiele, od niezdrowego odżywiania i intensywnego stresu aż po poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Aby pomóc walczyć z tym problemem, na rynku pojawił się innowacyjny produkt, czyli Dr Cyj Hair Filler, którego głównym zadaniem jest rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy.

Czym charakteryzuje się Dr Cyj Hair Filler?

Ten absolutnie nowoczesny produkt skutecznie hamuje wypadanie włosów. Jest pierwszym na świecie tego typu środkiem. Tworzono go przez ponad 10 lat. Przeszedł pozytywnie liczne badania i rygorystyczne testy laboratoryjne. Został opracowany w wykorzystaniem rewolucyjnego kompleksu peptydowego, wspomagającego odrost włosów. Ta wyjątkowa formuła zyskała własny patent. Kolejną zaletą produktu Dr Cyj Hair Filler jest zaawansowana technologia przedłużanego uwalniania substancji aktywnych, która działa jeszcze przez dwa tygodnie po aplikacji. Stopniowe, długotrwałe wchłanianie składników gwarantuje satysfakcjonujący rezultat.

Skoncentrowany preparat zawiera siedem peptydów, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i intensywnie odżywiają osłabione mieszki. Aplikowana substancja składa się dokładnie z: kwasu hialuronowego (0,7%) i peptydów biomimetycznych (Dekapeptyd-28, Oligopeptyd-71, Oktapeptyd-2, Dekapeptyd-18, Oligopeptyd-54, Oktapeptyd-11, Dekapeptyd-10). Zadaniem peptydów jest przede wszystkim: pobudzanie angiogenezy (tj. procesu tworzenia się naczyń włosowatych) oraz zahamowanie apoptozy (tj.  naturalnego procesu zaprogramowanej śmierci komórki w organizmie wielokomórkowym). Ponadto, stymulują one wzrost nowego włosa, pobudzają komórki macierzyste i namnażają pożyteczne keratynocyty. Dodatkowo, sprawiają zablokowanie wpływu DHT, który powoduje łysienie. Peptydy przywracają optymalną pigmentację włosów.

Wskazania

Produkt polecany jest szczególnie w przypadku:

 • łysienia lub nadmiernego wypadania włosów,
 • włosów o cienkiej i słabej strukturze,
 • po przeszczepie, aby wzmocnić włosy,
 • chęci przyspieszenia wzrostu włosów.

Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Nie można pić alkoholu na tydzień przed aplikacją substancji. Konieczne jest również poinformowanie specjalisty o ewentualnie przyjmowanych lekach, w celu wykluczenia ryzyka pojawienia się jakichkolwiek skutków ubocznych.

Efekty

Dr Cyj Hair Filler, dzięki bogactwu swoich nietypowych właściwości, ma niesamowicie skuteczne działanie. Preparat powoduje:

 • powstrzymanie wypadania włosów,
 • pobudzenie krążenia skóry głowy.
 • odżywienie owłosionej skóry głowy,
 • intensywną rewitalizację mieszków włosowych,
 • wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie,
 • korzystną pielęgnację skóry głowy,
 • pojawienie się oczekiwanych efektów przy nielicznych zabiegach,
 • całkowity komfort pacjenta w trakcie kuracji (minimalna bolesność).

Fakty mówią same za siebie. Jak widać, Dr Cyj Hair Filler to rzeczywiście całkiem nowa opcja w walce z wypadaniem włosów i złym stanem skóry głowy. Produkt najwyższej jakości idealnie spełnia powierzone mu zadania, a co najważniejsze, cieszy się pochlebnymi opiniami licznego grona zadowolonych użytkowników na całym świecie. Popularność tej metody sprawia, że owe grono z pewnością stanie się z czasem coraz większe.

Więcej informacji o tym oryginalnym preparacie znajdziesz na stronie internetowej łódzkiego centrum laseroterapii i dermatologii estetycznej Klinika Tazbir.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany