Zabiegi z zakresu kosmetologii są bardzo różnorodne i nastawione głównie na przywrócenie skórze utraconego piękna. Warto wybierać sprawdzone miejsca, gdzie pracują specjaliści, ponieważ zabiegi przeprowadzane na twarzy wymagają profesjonalnego podejścia. Taką indywidualną opiekę zapewniają doświadczeni lekarze w Klinice dr Jagielskiej Sthetic. Odwiedź stronę warszawskiej kliniki i zapoznaj się z ofertą różnorodnych zabiegów, jakie są w niej wykonywane!

Kosmetologia, jakiej nie znałeś

Zabiegi kosmetologiczne zazwyczaj kojarzone są z salonami SPA lub gabinetami kosmetologicznymi, w których wykonuje się regulację brwi i hennę rzęs oraz brwi. Jednak to nie wszystko. Klinika Sthetic prezentuje kosmetologię, która wykracza poza szablonowe jej pojmowanie. Co prawda, oferuje ona również procedury wyżej wymienione, jednak nie tylko.

Kosmetologia w Klinice dr Jagielskiej, nastawiona jest na działanie estetyczne w połączeniu z leczniczym, ponieważ w przypadku niektórych zabiegów bazuje na dermatologii. Oto zabiegi, które możesz wykonać w Klinice Sthetic w Warszawie:

  • Skinceuticals;
  • Declare;
  • Mikrodermabrazja;
  • Masaż.

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów wykonywany jest na najwyższym poziomie, jeżeli chodzi o profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Otóż Klinika dr Jagielskiej bazuje na oryginalnych urządzeniach i sprzęcie o innowacyjnej technologii oraz substancjach/składnikach o niepodważalnej jakości. To dlatego każdy zabieg kończy się powodzeniem i pozytywnie wpływa na zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów.

Skinceuticals

Skinceuticals to w rzeczywistości kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy. Pomagają one zwalczyć trądzik, a także pozostałości po leczeniu trądziku – blizny i przebarwienia. Doskonale sprawdzają się również w walce ze zmarszczkami. Seria tych kosmeceutyków polecana jest dodatkowo dla osób pragnących zminimalizować widoczność objawów starzenia się skóry twarzy. Dzięki różnorodności Skinceuticals, każdy Pacjent może znaleźć produkt dopasowany do jego potrzeb i współmierny z oczekiwaniami. Skuteczność kosmetyków zapewniają składniki aktywne wykorzystane w produkcji produktów. Są to przede wszystkim wysokiej jakości antyoksydanty, które wykazują same korzyści na wpływ skóry twarzy.

Declare

Declare to seria zabiegów kosmetologicznych, które przeznaczone są stricte do pielęgnacji skóry twarzy. Wśród nich wyróżnia się zabiegi ukierunkowane na konkretny typ cery oraz związane z nim problemy.

Otóż do cery tłustej i mieszanej poleca się zabieg PURE BALANCE, głęboko oczyszczający skórę. Wykorzystuje on wyciąg z oczaru, bratka, drożdży i korzeń łopianu. Składniki te oprócz tego, że oczyszczają, to dodatkowo matują skórę i skutecznie zwężają pory.

Zabiegi dla skóry dojrzałej i/lub starzejącej się to CAVIARPERFECTION i AGE CONTROL. Pierwszy służy wygładzeniu zmarszczek. W efekcie skóra staje się jędrna, elastyczna i odżywiona. Efekt taki zapewniają – ekstrakt z kawioru, witaminy A i D. Drugi zabieg z kolei kompleksowo witalizuje skórę i czyni ją odporną na działanie czynników zewnętrznych. W tym przypadku, działanie takie gwarantują – retinol, kolagen, witamina E.

Zabieg z serii Declare – EYE CONTOUR polecany jest dla kobiet, które borykają się z problemem opuchniętych oczu i cieniami pod oczami. Dzięki kofeinie oraz substancjom przeciwko opuchliźnie i antyzmarszczkowym, skóra pod oczami staje się odświeżona i odmłodzona.

Mikrodermabrazja

To jeden z peelingów mechanicznych, który dogłębnie oczyszcza skórę ze złuszczonego naskórka. Polecany jest szczególnie w walce z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami i zmarszczkami. W efekcie skóra staje się nie tylko oczyszczona, ale i zdrowa, młoda i zadbana. Mikrodermabrazja to intensywny zabieg pielęgnacyjny, który z racji, iż wykazuje silnie ścieranie naskórka, dedykowany jest do wykonywania w odstępach co kilka tygodni.

Masaże

Masaże oferowane przez Klinikę Sthetic są niezwykle różnorodne. Pacjenci mogą wybrać masaż stóp, twarzy i/lub całego ciała. Z jednej strony są to masaże pielęgnacyjne (relaksacyjny, klasyczny), a  z drugiej wspierające konkretną terapię modelującą ciało lub lecznicze – w tym masaż odchudzający, bańką chińską, izometryczny oraz dla kobiet w ciąży.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany