Marzysz o tym, żeby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, jednak ani ćwiczenia ani kosmetyki nie przynoszą rezultatu? Niestety, w wielu przypadkach tego typu działanie daje jedynie minimalne efekty, co często sprawia, że jesteśmy na siebie źli i wstydzimy się spędzać czas w towarzystwie. Po tym, gdy udało się zrzucić zbędne kilogramy, nasza skóra ma wygląd daleki od ideału i mimo że pozornie powinniśmy czuć się lepiej i lżej, mamy dość cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, które wyglądają nieatrakcyjnie. Na szczęście obok kosmetyków i ćwiczeń możemy sięgnąć jeszcze po profesjonalne zabiegi w klinikach medycyny estetycznej. Nowością na polskim rynku jest zabieg Scizer dostępny w bydgoskiej Klinice Bieńkowscy Esteticmed.pl. Dzięki niemu uzyskasz wymarzoną sylwetkę pozbawioną cellulitu i zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej!

Scizer – ulepszona wersja Ultraformera

W walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem idealnie sprawdzał się zabieg przy użyciu Ultraformera, jednak do najbardziej opornych zmian na rynek wszedł Scizer, który jeszcze lepiej niż jego starszy brat modeluje sylwetkę. Zabieg ten bazuje na systemie HIFU, jednak ma najbardziej precyzyjny skaner i najgłębiej działającą głowicę ze wszystkich urządzeń opartych na tej technologii. Warto podkreślić, że specjaliści z Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl zapoznani są z technologią HIFU już od 2011 roku, dlatego przeprowadzają zabieg w pełni profesjonalny sposób.

Na czym polega nowoczesność zabiegu Scizer?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy, która operuje na większej mocy, ma zwiększone pole oddziaływania oraz opcję chłodzenia, pacjenci odczuwają zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, co sprawia, że ich sylwetka staje się wysmuklona. Inteligentna technologia chłodzenia sprawia, że pacjenci czują całkowity komfort oraz bezpieczeństwo, chroniąc przed przegrzaniem tkanek. Zabieg Scizer różni się od swoich poprzedników tym, że jest mało bolesny, krótko trwa i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jako pierwszy z technologii HIFU dociera wiązkami ultradźwięków na obszarze 46×46 mm na głębokość 13 mm, czyli bezpośrednio w tkankę tłuszczową, co pozwala na zwalczanie najbardziej opornego cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Scizer – cała terapia w jednym zabiegu

Tak jak w przypadku m. in. zabiegu Ultraformer, Scizer gwarantuje skuteczność już po pierwszym zabiegu! Tkanka tłuszczowa zostanie bezinwazyjnie zredukowana niemal natychmiastowo, a sylwetka nabierze wymodelowanego kształtu.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi Scizer?

Zalety zabiegu Scizer:

  • nieinwazyjność,
  • fakt, że wystarczy jeden zabieg,
  • skuteczność w pozbywaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu przy pomocy innowacyjnej głowicy oraz technologii chłodzenia,
  • brak okresu rekonwalescencji,
  • wysoka precyzyjność skanera, dzięki której na skórze pozostają jednolite efekty,
  • możliwość poddania się zabiegowi o każdej porze roku,
  • efekt młodszej i bardziej jędrnej skóry oraz wymodelowanej sylwetki.

Więcej na temat zabiegu Scizer przeczytać można na stronie: http://www.esteticmed.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany