Odpowiednia pielęgnacja włosów  wymaga od nas podjęcia wielu różnych kroków, które w wielu przypadkach uzupełniają się wzajemnie. Bardzo ważne jest to, aby działać kompleksowo. Szampon do włosów, odżywka do włosów, i wiele innych kosmetyków powinny być nie tylko dobrej jakości, ale powinny także odpowiadać na nasze potrzeby. Szczególnie uważnie powinniśmy dobierać farby do włosów. Trwała koloryzacja może poważnie uszkodzić strukturę włosa. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak wygląda farbowanie włosów bez amoniaku. Zobacz,  jakie kosmetyki do włosów proponują profesjonaliści L’Oréal. Kosmetyki profesjonalne to połowa sukcesu!

L’Oréal – kosmetyki profesjonalne do codziennej pielęgnacji

Chyba każda kobieta, która choć w małym stopniu interesuje się swoimi włosami, wie, że rynek kosmetyczny zalany jest setkami różnorodnych produktów do pielęgnacji włosów. Problem w wyborze odpowiednich kosmetyków ma większość z nas. Nieraz stajemy przed półką sklepową, na której wręcz mienią się rozmaite butelki i opakowania z odżywkami, szamponami, maskami, piankami.

Jakie kosmetyki powinny koniecznie znaleźć się w naszych łazienkach i kosmetyczkach?

Oto te najważniejsze, których nie może zabraknąć także u Ciebie!

  • szampon do włosów – szampon powinien wspierać Twoje najbardziej aktualne problemy. W ten sposób rozróżnić możemy przede wszystkim: szampon do włosów przetłuszczających się, do włosów farbowanych (często z przeznaczeniem do konkretnego koloru), do włosów z problemem łupieżu.
  • odżywka – większość problemów powinniśmy starać się rozwiązać za pomocą odżywki. Włosy suche, zniszczone, farbowane, kręcone, rozdwajające się, puszące – te zdecydowanie powinny być pielęgnowane odpowiednią odżywką!
  • produkty do stylizacji – w tym lakiery, spraye, pianki, żele, pasty. Wybieraj te najmniej obciążające Twoje włosy!

Zapytani o poradę specjaliści lorealprofessionnel.pl, radzą, by w domowym zaciszu przejrzeć dokładnie produkty dostępne w sklepach internetowych, a w razie wątpliwości udać się do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego.  

L’Oréal – kosmetyki profesjonalne do koloryzacji

Codzienna pielęgnacja to podstawa. Istnieją jednak zabiegi, które mogą w przeciągu kilku chwil zniwelować całą naszą pracę. Należy do nich przede wszystkim koloryzacja. Wciąż niewiele kobiet zwraca uwagę na problemy alergiczne, które ich dotykają. Obarczając winą słabe włosy, nie wiedzą, że przyczyną ich osłabienia może być między innymi amoniak, który może doprowadzić nawet do nadmiernego wypadania włosów! Naprzeciw problemom farbowania wyszli współcześni producenci farb, w tym także L’Oréal. Kosmetyki profesjonalne do koloryzacji bez amoniaku, pozwalają cieszyć się głębokim, lśniącym kolorem bez uszkadzania włosów!

L’Oréal – kosmetyki profesjonalne. Jak wybrać najlepsze?

Tak jak pisaliśmy, przede wszystkim zwracaj uwagę na przeznaczenie kosmetyków, po które sięgasz. Zawsze wybieraj te, które odpowiadają na Twoje aktualne problemy. Wybieraj sprawdzone produkty, których źródła jesteś pewna. Uważaj na oszustów internetowych, sprzedających podrabiane kosmetyki za atrakcyjną cenę. Jeżeli nie jesteś pewna, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy, zapytaj o poradę swojego fryzjera.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany