Pokochały ją starożytne Egipcjanki, mieszkanki Indii i największe gwiazdy kina. Znalazła również miejsce w codziennym makijażu wielu kobiet. O czym mowa? O czarnej kresce na powiece! Niby prosty element makijażu, a jakże trudny do perfekcyjnego narysowania. Na szczęście dzięki nowoczesnym eyelinerom L’Orèal w łatwy i szybki sposób namalujemy na oku idealną kreskę!

 

Czarna kreska na oku doda ci uroku!

 

Kreska na oku ma wiele wielbicielek. Niezależnie od wieku, kobiety uwielbiają podkreślać nią swój makijaż. W tym sezonie szczególnie modne są ekstremalnie wyraziste, pogrubione i delikatnie podkręcone kreski. Umiejętnie poprowadzona linia optycznie powiększy oko, otworzy je i nada spojrzeniu niesamowitej głębi. Wybierz swój ulubiony eyeliner L’Orèal i opanuj sztukę rysowania perfekcyjnej kreski na powiece.

 

Rodzaje kresek – wybierz swoją ulubioną!

 

 • Cienka kreska podkreślająca linię rzęs – wystarczy narysować delikatną linię od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka,
 • kreska podkręcona, tzw. ,,efekt jaskółki” – wyciągnięta ku górze kreska w zewnętrznym kąciku oka, dzięki niej optycznie je powiększymy,
 • graficzna kreska – w tym przypadku można łączyć różne rodzaje kreski, jest ona grubsza i bardziej wyrazista.

 

Kreska a kształt oka

 

 • Doskonałym sposobem na podkreślenie i optyczne powiększenie małych oczu jest kreska na górnej powiece. Rysowanie linii zaczynamy od zewnętrznego kącika i delikatnie wywijamy, tzw. skrzydełko jako przedłużenie linii wodnej. Następnie prowadzimy kreskę od wewnętrznego kącika, aby połączyć ją z poprzednią linią. Grubość kreski to kwestia indywidualna. Oczywiście w codziennym makijażu lepsza będzie cieńsza.

 

 • Duże oczy rewelacyjnie komponują się z każdym rodzajem kreski. Zarówno cienka, jak i gruba czy podkręcona linia pięknie je podkreśli.

 

 • Okrągłe oczy można wyprofilować przy pomocy eyelinera. Najlepiej poprowadzić cienką i w miarę prostą linię.

 

 • Oczy w kształcie migdała można delikatnie zaokrąglić poprzez grubszą kreskę. Wystarczy tylko dobry eyeliner!

 

Eyeliner  L’Orèal – perfekcyjny makijaż oka!

 

 • Super Liner Black Lacquer umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu oka. Pozwala na precyzyjne narysowanie kreski tuż przy linii rzęs. Skoncentrowana formuła produktu z wysoką zawartością polimeru lateksu zapewnia błyszczącą i intensywną czerń. Kreska nie rozmazuje się i bez problemu utrzymuje się na oku przez cały dzień.

 

 • Super Liner Superstar – dzięki elastycznemu aplikatorowi flexor-system idealnie dopasowuje się do powieki, końcówka linera ułatwia narysowanie każdego rodzaju kreski.  Zbiorniczek uwalnia optymalną dozę produktu. Efekt głębokiej czerni gwarantowany!

 

 • Super Liner Blackbuster – eyeliner w pisaku od L’Oreal Paris, który posiada gładką końcówkę, gwarantującą łatwą, szybką i precyzyjną aplikację (nawet dla niewprawionej ręki).

 

 • Super Liner Gel-matic – to matowy liner (wodoodporny) od L’Oreal Paris w formie żelowego długopisu. Posiada precyzyjną i wygodną końcówkę, dzięki której narysowanie kreski będzie niezwykle proste (liner zawiera temperówkę). Jego żelowa formuła idealnie się rozprowadza, nie rozmazuje się i na długo utrzymuje na oku.

 

 • Super Liner Perfect Slim – to wyjątkowo precyzyjny eyeliner L’Oréal Paris. Wyróżnia się niespotykaną precyzją, dzięki czemu narysujemy przy jego pomocy idealnie cienką kreskę (aplikator o średnicy tylko 0,4 mm).

Perfekcyjna kreska to już nic trudnego! Dzięki eyelinerowi L’Oréal nawet amator z łatwością narysuje piękną linię na swojej powiece. Twój makijaż może być teraz szybki, estetyczny i trwały.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany