Oprócz najważniejszej sprawy, jaką jest bezpieczeństwo podczas uprawiania jakiegokolwiek rodzaju sportu, dla wielu osób ważna jest także moda i to, jak prezentują się podczas uprawiania danego sportu – w tym przypadku narciarstwa. W dzisiejszych czasach wybór odzieży sportowej jest ogromny, dostępne są ubrania we wszystkich możliwych wzorach, kolorach i rozmiarach, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający narciarz, na pewno znajdzie idealne połączenie jakości i wyglądu dla siebie. Odzież narciarska ma to do siebie, że musi sprawdzić się w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych – w mrozie, śniegu i silnym wietrze. W nowoczesnych ubraniach narciarskich stosuje się innowacyjne technologie, które zapobiegają przenikaniu wilgoci, trzymają odpowiednią temperaturę ciała i chronią przed wiatrem.

Bielizna termoaktywna

Podstawową odzieżą narciarską, którą ubiera się jako pierwszą warstwę, jest bielizna termoaktywna, która ma za zadanie chronić organizm przed zimnem podczas jazdy na nartach. Niezwykle funkcjonalnym golfem termoaktywnym jest Keep Warm marki Craft. Wykonany jest z trójwymiarowej dzianiny z pustymi włóknami, posiadającej właściwości izolacyjne. Łączone bezszwowo strefy klimatyczne utrzymują ciepło przy ciele i różnią się w zależności od roli. Ich główną zaletą jest trzymanie ciepła bez możliwości doprowadzenia do przegrzania. Podobną funkcję spełniają spodnie także marki Dainese Underwear Norsorex ¾. Bielizna termoaktywna jest konieczną podstawą, w której posiadaniu powinien być każdy odpowiedzialny narciarz.

Kurtki narciarskie

Jedną z ciekawych kurtek męskich, która świetnie sprawdzi się w najcięższych warunkach atmosferycznych, jest kurtka renomowanej marki Kjus MS15-815 M Downforce w kolorach niebieskim i czerwonym. Jest ona odporna na gwałtownie zmieniające się warunki pogodowe oraz wyposażona w innowacyjne technologie, dzięki którym stanowi świetny wybór dla każdego wymagającego narciarza. Innym przykładem jest innowacyjna wiatroochronna kurtka termiczna Dainese Manis Jacket Pro, wyposażona w wyjmowany ochraniacz pleców oraz elastyczne wstawki pod pachami i na rękawach, a także na kciuku. Miękkie wstawki na obojczykach, karku i rękach zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Spodnie narciarskie

Bardzo praktyczną pozycję stanowią spodnie z odpinanymi szelkami renomowanej marki Dainese – Fast Gore-Tex Pants w intensywnym niebieskim kolorze. Zostały one wyposażone w innowacyjne technologie, dzięki którym stanowią świetną ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i zapewniają narciarzowi komfort i wygodę. Równie ciekawe są spodnie marki Emmegi Gary JSO w kolorze czarnym. Uniwersalny czarny kolor umożliwia dobranie do nich kurtki w każdym możliwym kolorze, a wykonanie z bardzo jakościowych i wytrzymałych materiałów zapewnia ich trwałość i komfort użytkującego. Materiały są oddychające, wiatro i wodoodporne, umożliwiające dużą swobodę ruchów.

Bezpieczeństwo zakupów przez Internet

Bardzo wiele osób, robiących zakupy przez Internet, doświadcza różnych nieprzyjemności. Zdarza się, że np. towar, który zamawiają, przychodzi uszkodzony, a zwrot lub wymiana okazują się problematyczne. Zdarzają się także wszelkiego rodzaju oszustwa przy transakcjach. W celu uniknięcia takich nieprzyjemnych sytuacji, warto jest przed skorzystaniem z usług danego sklepu zrobić rozeznanie wśród różnych sklepów internetowych, oferujących interesujące nas rzeczy. Sklepem, w którym zakupy są bezpieczne, a transakcje przebiegają sprawnie, ponieważ realizowane są każdego dnia, jest sklep nartywarszawa.pl. Sklep ten posiada doświadczenie w branży narciarskiej sięgające 1991 roku, towar pochodzi od sprawdzonych dostawców, a pracownicy sklepu chętnie udzielają informacji mailowo lub telefonicznie. Zakupy w tym sklepie to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany