“Być kobietą, być kobietą – marząc ciągle będąc dzieckiem” to początek refrenu jednej z najpopularniejszych piosenek z repertuaru Alicji Majewskiej, której tekst jest odzwierciedleniem odwiecznej tęsknoty płci pięknej do bycia zawsze atrakcyjną. Panie chciałaby czuć się młode i pociągające, bo to właśnie je uszczęśliwia. Czy jest jakiś sposób, by wyglądać świeżo mimo upływających lat? Na szczęście tak! Jednym z nich jest nowoczesny zabieg liftingu Neauvia Stimulate & Lift.

Na czym polega lifting Neauvia Stimulate & Lift?

Lifting Neauvia Stimulate & Lift polega na zaaplikowaniu pod skórę specjalistycznej mieszanki kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia oraz glicyną i l-proliną. Zabieg, który wykonuje się po uprzednim znieczuleniu, ma na celu stymulację skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Zgodnie z opinią specjalistów ze Sthetic Klinika dr Jagielskiej preparat to zupełnie nowe podejście medycyny estetycznej wobec procesu starzenia się skóry kobiet.

Dla kogo jest przeznaczony lifting skóry twarzy?

Kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swojej skóry w wieku po 30-40 roku życia mogą skorzystać z liftingu Neauvia Stimulate & Lift. W tym okresie widoczne są już pierwsze zmarszczki, które przyczyniają się do pogorszenia samopoczucia. Panie, które zauważyły u siebie opadające policzki, cienie pod oczami czy bruzdy nosowo-wargowe mogą skorzystać z możliwości nowoczesnej ich redukcji.

Jak wygląda zabieg?

Lifting Neauvia Stimulate & Lift składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich obejmuje aplikację podskórną kompozycji usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – glicyny i l-proliny. Drugi i trzeci etap, który wykonywany jest w odstępie 3 i 6 tygodni, polega na wstrzyknięciu dwóch aplikacji nieusieciowanego kwasu hialuronowego  z dodatkiem  o tym samym składzie aminokwasów. Więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu liftingu odmładzającego Neauvia Stimulate & Lift można znaleźć na stronie: http://sthetic.pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/neauvia-stimulate-lift/

Efekty po zastosowaniu preparatu

Nawilżenie i rozjaśnienie wyglądu skóry widoczne jest już po około 5-7 dni od wykonania zabiegu preparatem Neauvia Stimulate & Lift. Natomiast najbardziej zauważalne efekty w postaci uniesienia owalu i poprawy konturu twarzy widoczne są po 1 miesiącu. Pozytywne rezultaty redukcji zmarszczek utrzymują się około 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Pierwszą grupą pacjentek, u których nie należy wykonywać liftingu Neauvia Stimulate & Lift są panie ciężarne i karmiące piersią. Przeciwwskazaniem do iniekcji są także osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu. Niewskazane jest również, aby poddały się liftingowi panie, które mają cukrzycę. W grupie wysokiego ryzyka negatywnych konsekwencji są ponadto kobiety ze stanem zapalnym skóry oraz opryszczką.

Młodość bez skalpela

Medycyna estetyczna w dość błyskawicznym tempie rozwija się i wykorzystuje najnowsze wyniki badań liderów ze świata naukowego. To co było jeszcze kilka lat temu możliwe w obszarze liftingu jedynie za pomocą ingerencji chirurgicznej, dziś już staje się coraz rzadziej praktykowane. A skoro istnieje lifting nieinwazyjny warto rozważyć kuszącą ‘pigułkę młodości’ dla skóry, która nie tylko poprawia wygląd, ale wpływa na jej kondycję i strukturę. Młodość bez skalpela dzięki użyciu preparatu Neauvia Stimulate & Lift uzyskiwana jest obecnie dzięki profesjonalnym ekspertom, zarówno w Polsce, jak i za granicą. A z racji niebywałych pozytywnych efektów i zadowolenia pań, które zdecydowały się na ten zabieg, z pewnością wart jest rozważenia jego zastosowania.

Jedna odpowiedź

  1. Monika

    Ja natomiast robie zabiegi na twarz u pana dr Kępy i jestem bardzo zadowolona

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany