Czas pędzi nieubłaganie, a co za tym idzie przybywa nam lat. Pierwszą oznaką starzenia skóry są drobne zmarszczki, pojawiające się najczęściej wokół oczu, ust, ale także na szyi i dekolcie. Wiele kobiet szuka wówczas odpowiedniego sposobu na redukcję tych niedoskonałości. Medycyna estetyczna ma idealną propozycję, jaką jest laserowe odmładzanie twarzy. To mało inwazyjna, bezpieczna oraz, co najważniejsze, skuteczna metoda.

Laserowe odmładzanie twarzy z PicoSure

Do laserowego odmładzania twarzy w Klinice Miracki w Warszawie wykorzystuje się laser nowej generacji PicoSure. Warto podkreślić, że tylko dwie kliniki w Polsce dysponują tym innowacyjnym urządzeniem. Laser swoje działanie opiera na unikalnej technologii wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Ten krótki czas dostarczania impulsu światła do skóry umożliwia przeprowadzenie skutecznych, ale także bezpiecznych i mało inwazyjnych zabiegów. Już jedna sesja pozwala wyraźnie odmłodzić skórę i zredukować drobne zmarszczki. Podczas zabiegu lekarz przykłada do skóry pacjenta głowicę lasera. Wówczas impulsy światła wnikają w głębokie warstwy skóry i stymulują jej komórki do produkcji nowych włókien kolagenu. Dzięki temu skóra zagęszcza się, staje się jędrna, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu. Laser pikosekundowy gwarantuje rewelacyjny efekt liftingujący. Laserowe odmładzanie twarzy trwa około 20 minut i jest dla pacjenta mało bolesne. Co ważne, nie wymaga okresu rekonwalescencji, ponieważ skóra nie potrzebuje tak długiego czasu na regenerację, jak w przypadku innych, bardziej agresywnie działających laserów. Efekty zabiegu pojawiają się stopniowo w ciągu kilkunastu dni od jego przeprowadzenia.

Czy zabieg należy powtarzać?

Zadowalające efekty liftingu twarzy uzyskujemy już po jednym zabiegu. Ale w celu uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się przeprowadzenie około 3 sesji. Pamiętajmy, że jest to jednak kwestia indywidualna, uzgadniana z każdym pacjentem.

Odmładzanie twarzy laserem – efekty:

  • rozświetlenie cery,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • ujędrnienie skóry,
  • spłycenie blizn,
  • redukcja przebarwień i melasmy.

Inne zastosowanie lasera PicoSure

PicoSure jak żaden inny laser radzi sobie z usuwaniem każdego rodzaju tatuażu i makijażu permanentnego. Niespotykany dotąd krótki czas impulsu świetlnego umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych zabiegów, bez obaw o poparzenie czy powstanie blizn pozabiegowych.

Przeciwwskazania:

  • skłonność do powstawania bliznowców,
  • infekcje skórne w miejscu, które ma być poddane leczeniu.

PicoSure to prawdziwy ekspert w walce z wieloma niedoskonałościami skóry. Jego innowacyjna technologia sprawia, że zabiegi nim wykonywane są niezwykle skuteczne, ale zarazem delikatne dla pacjenta. Laserowe odmładzanie twarzy jest potocznie nazywane ,,liftingiem bez skalpela”, ponieważ stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych metod odmładzających.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://klinikamiracki.pl/ !

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany