Zastanawiasz się nad wykonaniem liftingu twarzy, ale obawiasz się bólu i długiego okresu rekonwalescencji? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie bezinwazyjny lifting twarzy Accent Prime, który pozwoli osiągnąć podobne efekty, jak przy tradycyjnym liftingu, jednak bez pomocy chirurga i skalpela. Podpowiadamy, na czym polega bezinwazyjny lifting twarzy Accent Prime i w jakim przypadku szczególnie warto się na niego zdecydować!

Lifting twarzy bez skalpela Accent Prime – dla kogo?

Accent Prime zadowoli przede wszystkim te osoby, którym zależy na nieinwazyjnym:

  • ujędrnieniu twarzy i poprawie napięcia skóry,
  • podniesienieu i wyostrzeniu owalu twarzy,
  • pozbycia się tzw. ,,drugiego podbródka” i ,,chomików”,
  • nieznacznym wyszczupleniu twarzy,
  • nadaniu skórze młodszego oraz bardziej promiennego wyglądu.

Facelifting Accent Prime z pewnością zainteresuje kobiety po 40. roku życia, u których powyższe oznaki starzenia są efektem postępującego procesu menopauzy.

Zabieg odmładzający na twarz: zalety urządzenia Accent Prime

Atuty urządzenia z linii Accent są dobrze znane nie tylko lekarzom z dziedziny medycyny estetycznej, lecz także wielu pacjentom na całym świecie. Accent Prime to natomiast najmłodsze osiągnięcie tej wysoko wyspecjalizowanej marki urządzeń kosmetologicznych.  Bardzo dużą zaletą Accent Prime jest podwyższona moc urządzenia, która pozwala jeszcze szybciej i skuteczniej walczyć z oznakami starzenia się skóry. Głowica sprzętu jest idealnie dopasowana do kształtów twarzy, by umożliwić dotarcie do najtrudniejszych jej obszarów. Accent Prime to również wysoka gwarancja bezpieczeństwa i minimalny ból podczas wykonywania zabiegu.

Jak działa bezoperacyjny lifting twarzy?

Przy zabiegu Accent Prime, wykorzystuje się energię fal radiowych, do skutecznego modelowania i wyszczuplania twarzy.  Urządzenie rozgrzewa włókna kolagenowe do temperatury 40-45 stopni, dzięki czemu struktura skóry ulega poprawie. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, a w konsekwencji skóra staje się bardziej ujędrniona, zaś owal twarzy uniesiony. Fale radiowe przyspieszają też krążenie krwi, co pozwala na wydalanie przez organizm niepotrzebnych złogów tłuszczowych. Fale radiowe doskonale komponują się także z działaniem ultradźwięków, które rozbijają komórki tłuszczowe zgromadzone w okolicy podbródka i szyi, a uwolniony z nich tłuszcz zostaje usunięty z organizmu.

Cały zabieg trwa maksymalnie 30 minut i nie wiąże się z dużym bólem – jednak pacjent może odczuwać pewien rodzaj ciepła w okolicy, w której pracuje urządzenie. Wbudowany system chłodzący nie pozwala jednak na przekształcenie się uczucia ciepła w poparzenie.

Zabieg liftingujący na twarz bez użycia skalpela: efekty

Rezultaty terapii Accent Prime widoczne są praktycznie natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu – skóra staje się widocznie bardziej napięta, owal twarzy zostaje wyostrzony i podniesiony, zaś ,,drugi podbródek” i ,,chomiki” stają się mniej wyraziste. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, w której można wykonać zabieg Accent Prime, zalecają jednak, by dla uzyskania pełnych efektów odmładzania wykonać pełen cykl terapii – najczęściej są to 4 zabiegi przeprowadzane w tygodniowych odstępach.

Więcej o zabiegu z użyciem Accent Prime znajdziesz na: http://klinikamiracki.pl/

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany